Menu główne

 

 

 

Informujemy że w związku z powstaniem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1
uruchomiliśmy nową stronę internetową pod adresem:

http://psp1.walbrzych.pl

 

Informacje na niej zawarte będą stopniowo uzupełniane.

 

 

 

Pop-up Simple

Szkolny Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego

Za nami kolejna edycja konkursu. Uczniowie spisali się na medal. Nie tylko przynieśli piękne plakaty dotyczące książek, które przeczytali, ale także zdobyli wysokie wyniki na teście sprawdzającym znajomość lektury. Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję i dziękuję za ich zaangażowanie – organizatorka Joanna Kwieciak, nauczycielka języka angielskiego.   Poniżej prezentuję laureatów konkursu:

1 miejsce:  Andżelika Jaśkowska klasa 3d oraz Nataniel Szmigiel klasa 2e

2 miejsce: Nadia Raczkowska klasa 2e oraz Julia Długoszewska klasa 2e

3 miejsce: Kinga Borodeńko klasa 3b

Banery / Linki