Menu główne

 

 

 

Informujemy że w związku z powstaniem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1
uruchomiliśmy nową stronę internetową pod adresem:

http://psp1.walbrzych.pl

 

Informacje na niej zawarte będą stopniowo uzupełniane.

 

 

 

Pop-up Simple

          "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałbrzychu - szkołą naszych dziadków, rodziców i moja" - pod takim hasłem trzy nauczycielki z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Wałbrzychu zrealizowały projekt w ramach Inicjatywy Lokalnej we współpracy z Urzędem Miejskim w Wałbrzychu. Ideą projektu było przybliżenie mieszkańcom i społeczności szkolnej historii szkoły i jej uczniów. W ramach jego realizacji przeprowadzono warsztaty dla najmłodszych, przygotowano wystawę i prezentacje, a w dniu dzisiejszym odbywa się podsumowanie wszystkich zadań.

Banery / Linki