Menu główne

 

 

 

Informujemy że w związku z powstaniem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1
uruchomiliśmy nową stronę internetową pod adresem:

http://psp1.walbrzych.pl

 

Informacje na niej zawarte będą stopniowo uzupełniane.

 

 

 

Pop-up Simple

DWA WYRÓŻNIENIA

W br. przypada 25 – lecie istnienia Państwowej Straży Pożarnej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły w ramach działalności Szkolnej Formacji Obrony Cywilnej pod opieką p. Szczepana Dębowskiego wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, której organizatorem jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z wydziałami bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Miłym zaskoczeniem było wyróżnienie na etapie eliminacji gminnych dwojga naszych uczniów:

  • Weroniki Mordarskiej z kl. 3b
  • Kacpra Ludwiczuka z kl. 3d.

W dniu 22.05.2017r. w Urzędzie Miejskim w gmachu Ratusza odbyło się uroczyste wręczenie nagród z rąk Prezydenta Miasta Wałbrzycha Pana Romana Szełemeja oraz przedstawicieli Biura Zarządzania Kryzysowego Kierownika p. Wiesława Basy i głównego specjalisty p. Celiny Dygal.

Serdecznie gratulujemy!

Banery / Linki