Menu główne

 

 

 

Informujemy że w związku z powstaniem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1
uruchomiliśmy nową stronę internetową pod adresem:

http://psp1.walbrzych.pl

 

Informacje na niej zawarte będą stopniowo uzupełniane.

 

 

 

Pop-up Simple

LETNI TURNIEJ STREETBALLA

Dnia 13.06.2017r. w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Wałbrzychu z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego - p. Szczepana Dębowskiego i p. Leszka Szczepaniaka na „czerwonym” boisku szkolnym odbył się Letni Turniej Streetballa.

Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów z klas I,II i III. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a w składzie zespołu podczas meczu miała znajdować się przynajmniej jedna dziewczyna. W wyniku ogólnej rywalizacji klasyfikacja turnieju była następująca:

1 miejsce - klasa IIIa w składzie: Dawid Soboczyński, Miłosz Tomala, Ewa Spadło

2 miejsce – klasa IIIb

3 miejsce – klasa IIc

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodycze.

Serdecznie gratulujemy!

Banery / Linki