Menu główne

 

 

 

Informujemy że w związku z powstaniem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1
uruchomiliśmy nową stronę internetową pod adresem:

http://psp1.walbrzych.pl

 

Informacje na niej zawarte będą stopniowo uzupełniane.

 

 

 

Pop-up Simple

 Dzień w schronisku

 12 czerwca 2017 roku to był naprawdę udany dzień. Z przyjemnością i zaskoczeniem obserwowałam, jak uczennice naszego gimnazjum obchodziły się z podopiecznymi Schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu. Wszystkie uczennice (z klas 1A, 1D, 2D i 2E) były bardzo opiekuńcze i pełne zrozumienia dla niedoli niechcianych zwierząt.

 Najpierw przekazałyśmy podarowaną przez Samorząd Uczniowski karm, a potem wzięłyśmy wybrane psy na spacer. Pituś, Siwulec, Farfocel, Fafik… dziewczyny sypały tymczasowymi imionami dla psów jak z rękawa. Po dwugodzinnym spacerze po pięknej okolicy schroniska wszyscy byli totalnie „wylatani”, a trzeba było jeszcze podrepta z powrotem do domu. Uff.

 Joanna Kwieciak (opiekun)

Banery / Linki